امیرسرتیپ حاتمی: برنامه های موشکی طبق برنامه پیش خواهد رفت

امیرسرتیپ حاتمی: برنامه های موشکی طبق برنامه پیش خواهد رفت
شناسهٔ خبر: 3633 -
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه برنامه های دفاعی جمهوری اسلامی ایران متناسب با دفاع بومی کشور است، گفت: برنامه های موشکی طبق برنامه های مصوب پیش خواهد رفت.

به گزارش تهران فردا؛  امیرسرتیپ امیر حاتمی عصر امروز (یکشنبه) در اولین جلسه دولت دوازدهم درپاسخ به این سئوال که پیام شما در مورد فشارهای برخی کشورهای خارجی در باره برنامه های موشکی ایران چیست، اظهارکرد: طبق برنامه های مصوب وزارت دفاع از جمله برنامه های موشکی پیش خواهد رفت و به هیچ وجه تحت تاثیرهیچ نوع فشاری قرار نخواهد گرفت.
وی با تشکر و قدردانی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، افزود: ازعنایت ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بخش دفاعی کشور و از این که آنها نسبت به این مساله احساس مسئولیت و اهتمام جدی داشتند، تشکر می کنم.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این که در ایام متعلق به روز صنعت دفاعی هستیم، گفت: 31 مرداد روز صنعت دفاعی است و در این روز در خدمت دانشمندان و متخصصین و کارکنان وزارت دفاع هستیم.
وی افزود: با تمام توان امور مربوط به صنعت دفاعی را استمرار خواهیم داد و نخواهیم گذاشت یک روز هم در کار وزارت دفاع وقفه بوجود بیاید.

READ  ارائه کارت ورود به جلسه ازمون استخدامی از فردا

انتهای پیام