هیات رئیسه شورای شهر و سرپرست جدید شهرداری دره شهر معرفی شدند

هیات رئیسه شورای شهر و سرپرست جدید شهرداری دره شهر معرفی شدند
شناسهٔ خبر: 3677 -
فرماندار دره شهر از شروع به کار پنجمین دوره مجلس شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دره شهر خبرداد و گفت: اعضای هیات رئیسه جدید شورای شهر دره شهر با انتخابات داخلی معرفی شدند.

به گزارش تهران فردا؛ علی اکبرشفیع زاده اظهار کرد: منتخبین مردم در دوره پنجم شورای اسلامی شهر و روستا از امروز به طور رسمی آغاز فعالیت خود را آغاز کرد و در بدو ورود به محل شورا با برگزاری انتخابات داخلی جایگاه اعضای هیات رئیسه این شورا تعیین شد.
وی افزود: بر اساس این انتخابات عبدل کرم خدایی به عنوان رئیس شورا، میثم خدارحمی نایب رئیس، اسمائیل کریمی نیا منشی، هوشیار هنجاری سخنگو و سید رامین رحیمی نیز به عنوان منشی و خزانه دار انتخاب و معرفی شدند.
شفیع زاده یاداور شد: اعضای جدید شورای شهر شهر دره شهر با معرفی سرپرست از ادامه همکاری با شهردار فعلی این شهر امتناع کردند و نجف هواسی در سمت سرپرست تا زمان معرفی رسمی شهردار جایگزین عباس دریکوند شد که به مدت 6 ماه شهردار دره شهر بود.
وی در مورد نتیجه انتخابات داخلی هیات رئیسه اعضای شورای شهر بخش ماژین نیز گفت: هوشنگ کرمی به عنوان رئیس، امیرشفیع زاده نایب رئیس، فرزاد طاهری منشی، محمد صفری خزانه دار و عصمت الله کمرزاده سخنگو انتخاب شدند وگمانه زنی هایی از سوی اعضای شورای شهر ماژین برای ابقای محمود خنجری شهردار فعلی وجود دارد.
شهرستان دره شهر دارای 2 بخش مرکزی و ماژین و 55 روستا است و طبق سرشماری سال 95، 43 هزار و 878 نفر جمعیت دارد که حدود 50 درصد این جمعیت در شهر دره شهر سکونت دارند.

READ  امکان ثبت‌نام در آزمون تکمیل ظرفیت دبیرستان‌های نمونه دولتی و فرهنگ تهران

انتهای پیام