چاوشی: مسئولان با انتقادپذیری ضعف های خود را شناسایی کنند

چاوشی: مسئولان با انتقادپذیری ضعف های خود را شناسایی کنند
شناسهٔ خبر: 3607 -
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران شناسایی نقاط قوت و ضعف را برای مسئولان شهرستانها ضروری دانست و گفت: این فرصت را به جامعه بدهید تا مورد انتقاد قرار بگیرید و اینگونه ضعف های خود را شناسایی کنید.

به گزارش تهران فردا؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، سیدشهاب الدین چاوشی روز یکشنبه در جمع معاونان سیاسی فرمانداران استان تهران افزود: پس از برگزاری انتخابات پرشور و حماسی، کشور در عرصه بین المللی با اقتدار قرار گرفت و در داخل هم شاهد رشد و همبستگی اجتماعی و دستیابی به سرمایه قابل قبول اجتماعی بودیم.
معاون سیاسی استاندار تهران عنوان کرد: مردم با حضور در پای صندوق های رای نشان دادند آینده کشور اهمیت زیادی دارد و نتیجه انتخابات پیروزی رهبر معظم انقلاب و ملت را نشان داد.
چاوشی با بیان اینکه انتخابات 29 اردیبهشت ماه مایه دوام نظام شد تصریح کرد: با رای اعتماد به کابینه دکتر روحانی انتظار از مسئولان آغاز می شود و باید اقدامات در رفع مشکلات بیکاری در سطوح مختلف عملیاتی شود و لازم است از نیروهای با تجربه، با انگیزه و تازه نفس بهره گرفت.
وی هنر مدیریت در شهرستان ها را اداره کردن امور با وجود اختلاف نظرها دانست و تاکید کرد: فرمانداری از نظر قانونی بالاترین جایگاه حکومتی را دارد و فرمانداران مظهر حاکمیت در شهرستان ها هستند.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران ادامه داد: حفظ یکپارچگی نظام همانطور که مقام معظم رهبری برآن تاکید دارند از اصول اساسی است و باید وحدت ملی را در ارتباطات داخلی و خارجی حفظ کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت توجه مسئولان شهرستان ها و معاونان سیاسی به برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، هفته دولت و برگزاری مراسم ستاد اربعین تاکید کرد و افزود: این مراسم ها به گروه، حزب و سازمان خاصی تعلق ندارد و مراسمی مردمی است و باید با دل و جان برای برگزاری آنها وارد شد.
معاون استاندار به ضرورت بیان اقدامات دولت تدبیر و امید در هفته دولت اشاره کرد و گفت: نظام بدون وجود دولتی مقتدر معنا ندارد و در همه دولت ها اختلاف نظر وجود داشته اما در عرصه حکومتداری همه بر پای نظریه ولایت فقیه عمل می کنند و مشی کلی و سیاست های کلان به نظر مقام معظم رهبری است.
چاوشی با بیان اینکه به عنوان معاونان سیاسی باید کلیت نظام را صیانت کنیم تصریح کرد: مقام معظم رهبری به خوبی نظام را به عنوان یک منظومه تعبیر کردند و وظیفه داریم مسیر زندگی مردم را در دنیا هموار کنیم.
وی در پایان گفت: باید تلاش کنیم اگر نمی توانیم در مقابل امواج مهاجم بایستیم بتوانیم موج های ایجاد شده در جامعه را هدایت کنیم.
دراین نشست مدیران کل سیاسی ، امنیتی و انتظامی ، اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران نیز حضور داشتند.

READ  امیر حیدری: ارتش در کنار مردم و خدمتگزار نظام و انقلاب است

انتهای پیام